Будемо раді співпрацювати!

moc.liamg%400202akhcaynokanmet

+38 (068) 557 70 24

Будемо раді співпрацювати!

moc.liamg%400202akhcaynokanmet

+38 (068) 557 70 24

Illustration

Батл Дотиків & Альт-Кап-Тест

Благодійні кавові змагання на українських девайсах!Ціль івенту - обміняти позитивні емоції на допомогу Україні!

Четвертого листопада ми влаштовуємо батл, під час котрого ви зможете:● прийняти участь як учасник змагань● повболівати за учасників ● зустрітись та познайомитись з кавовою тусовкою● задонатити на допомогу в обмін на позитивні емоції● придбати різні продукти з Благодійної вітрини
Весь прибуток з цього івенту ми передамо на потреби ЗСУ!
Ти можеш допомогати, беручи участь у нашому батлі за донат чи просто надіслати гроші ❤️‍
Дата: 04.11.23Час: початок о 15:00, фінал 18:30Місце проведення: м.Київ, IDEALIST COFFEE CO (БЦ Senator), вулиця Князів Острозьких, 32/2

Кавовим ком'юніті підтримуємо Україну!

Ковток позитивних емоцій в складні часи!

Фотозвіт з попередніх батлів

Немає різниці чи ти бариста, чи просто поціновувач смачної кави.Прийняти участь у благодійному кавовому батлі може будь-хто!
Заварювати будемо каву за допомогою Українського девайсу "ДОТИК"Ви зможете ознайомитись з одним з перших девайсів котрі виробляються українськими ентузіастами.Доторкнись до іновацій!
Дата: 04.11.23Час: початок о 15:00, закінчення 19:00Місце проведення: м.Київ, IDEALIST COFFEE CO (БЦ Senator), вулиця Князів Острозьких, 32/2Після закінчення івенту буде афтер-паті!
Призи:1 місце - 300 $ + призи від спонсорів2 місце - кавовий девайс "Дотик" + призи від спонсорів3 місце - Призи від спонсорів
Ціна участі в батлі: 500 грнВсього 36 місць учасників!
Кількість гостей необмеженаГостям вхід безкоштовний, без реєстрації та СМС

Регламент змагань

1. Змагатися в гарному гуморі!Це фановий чемпіонат – тут ми збираємося за для дружніх змагань, обміну знаннями та досвідом.
2. Учаснику може бути будь яка кількість років!
3. Залишаючи свої данні в полях реєстрації ви даєте згоду на їх обробку, зберігання та використання в цілях організації цих, та наступних змаганнь від Темної Конячки та її партнерів.Зареєстрованим учасником вважається людина, що заповнила реєстраційну інтернет-форму та зробила внесок учасника - 500 грн.Внесок учасника вноситься на банку організаторів. Посилання для оплати ви отримаєте після заповнення інтернет-форми.
Внески учасника не повертаються, однак, якщо ви не можете бути присутні на змаганні ви маєте право передати своє місце іншій людині. Попередивши про це організаторів не пізніше ніж за 1 день до змагань!
Максимальна кількість учасників 36 кавоманів!Змагання буде відбуватись у три раунди – відбірковий, напів-фінал та фінал. 
Відбірковий раунд:Учасники діляться на трійки в порядку проходження у цей раунд. Для кожної трійки учасників підготовлюються однакові станції для виступу.Учасники готують каву за допомогою девайсу «Дотик», та у чашці для подачі віддають її волонтерам. Котрі виставляють її на стіл так, щоб судді смаку не знали де чия чашка.Ліміт часу на раунд – десять(10) хвилин! Час засікається волонтерами. Чашки віддані волонтерам пізніше оцінюватись не будуть.Судді у сліпій оцінці смаку, голосуючи, будуть відбирати найсмачнішу чашку. У наступний раунд проходить учасник, чашка котрого набрала більшу кількість голосів суддів.В першому раунді дозволено взяти з собою на станцію свою ручну кавомолку.
Напів-фінал:Учасники діляться на трійки в порядку проходження у цей раунд. Для кожної трійки учасників підготовлюються однакові станції для виступу.Учасники готують каву за допомогою девайсу «Дотик», та у чашці для подачі віддають її волонтерам. Котрі виставляють її на стіл так, щоб судді смаку не знали де чия чашка.Ліміт часу на раунд – десять(10) хвилин! Час засікається волонтерами. Чашки віддані волонтерам пізніше оцінюватись не будуть.Судді у сліпій оцінці смаку, голосуючи, будуть відбирати найсмачнішу чашку. У наступний раунд проходить учасник, чашка котрого набрала більшу кількість голосів суддів.
Фінал:Учасники діляться на трійки в порядку проходження у цей раунд. Для кожного учасника підготовлюються однакові станції для виступу.Учасники готують каву за допомогою девайсу «Дотик», та у чашці для подачі віддають її волонтерам. Котрі виставляють її на стіл так, щоб судді смаку не знали де чия чашка.Ліміт часу на раунд – сім(7) хвилин! Час засікається волонтерами. Чашки віддані волонтерам пізніше оцінюватись не будуть.Судді у сліпій оцінці смаку, голосуючи, будуть відбирати найсмачнішу чашку. Перемагає учасник, чашка котрого набрала більшу кількість голосів суддів.
Станція для виступу:В першому раунді дозволено взяти з собою на станцію свою ручну кавомолку, ложку та свій таймер(це може бути телефон).В інших раундах - на станцію учасник може взяти з собою тільки свою ложку для капінгу та свій таймер(це може бути телефон).Станція учасника буде обладнана таким набором: кава – 100 грам, 1 девайс «Дотик», кавомолка електрична(одна на всі станції), лоток для перебору зерна, чайник, ваги, сервер для приготування, 2 чашки для подачі, ложка для капінгу, серветки.В кожному раунді, станції учасників будуть ідентичними, за виключенням кави. Кава та кавомолки, котрі будуть використовуватись на батлі будуть анонсовані на сторінках організаторів не пізніше ніж за день до початку змагань. Голосування судій:Волонтери, по закінченню часу раунду, забирають чашки зі станцій та виставляють на стіл суддям, так щоб судді смаку не знали де чия кава.Голосування відбувається відкрито при учасниках, методом вказування ложкою на найкращу за смаком, по думці судді, чашку кави. Після чого чашка піднімається (чашки знизу маркіруються відповідно станції) та оголошується лідер цієї трійки.Переможець змагання отримує респект та подарунки від організаторів та спонсорів змагань!

Змагання: "Альтернативний Кап Тестінг"

Правила прості:
На столі стоїть 5 видів термосів з фільтр-кавою.
Вам треба заповнити бланк де ви спробуєте ідентифікувати країну походження кави в термосах.
Час на відповідь не обмежена, але має значення.
Переможець 1 найточніший та найшвидший.
Приз за 1 місце: 100$
Ціна участі: 300 грн
Кількість учасників необмежена!

Йой, на цей раз місця в "Батлі дотиків" - закінчились.Та ми все одно чекаємо тебе як гостя івенту та учасника Альтернативного каптестінгу!Приходьте, окрім батлу буде багато цікавих інтерактивів!P.s. Можливо хтось з учасників не зможе прийти на батл - і ви займете його місце ;)

Вітаємо з реєстрацією!


Додавайтесь до чату учасників за посиланням:https://t.me/+qv3BR8aUq5Q0ZTMy

Can't send form.

Please try again later.