Будемо раді співпрацювати!

moc.liamg%400202akhcaynokanmet

+38 (068) 557 70 24

Будемо раді співпрацювати!

moc.liamg%400202akhcaynokanmet

+38 (068) 557 70 24

Illustration

Кава.Сенс.Київ

Благодійні кавові змагання!Ціль івенту - обміняти позитивні емоції на допомогу Україні!

Ми влаштовуємо батл, під час котрого ви зможете:● повболівати за учасників ● зустрітись з кавовою тусовкою● задонатити на допомогу в обмін на позитивні емоції● придбати різні продукти з Благодійної вітрини● випити освіжаючі напої на Благодійному барі 
Весь прибуток з цього івенту ми передамо на автомобіль для танкістів з Першої окремої бригади спецпризначення імені Івана Богуна.
Ти можеш допомогати, беручи участь у нашому батлі за донат чи просто надіслати гроші ❤️‍
Дата: 27.07.2024Час: початок о 12:00, фінал 18:00Місце проведення: м.Киів, вул.Хрещатик 34

Кавовим ком'юніті підтримуємо Україну!

Ковток позитивних емоцій в складні часи!

Фотозвіт з попередніх батлів

Немає різниці чи ти бариста, чи просто поціновувач смачної кави.Прийняти участь у благодійному кавовому батлі може будь-хто!
Заварювати будемо каву за допомогою Українського девайсу "ДОТИК"Ви зможете ознайомитись з одним з перших девайсів котрі виробляються українськими ентузіастами.Доторкнись до іновацій!
Дата: 17.09.23Час: початок о 15:00, закінчення 19:00Місце проведення: м.Львів, вул. Старознесенська, 24-26
Після закінчення івенту буде афтер-паті!
Призи:1 місце - 300 $ + призи від спонсорів2 місце - кавовий девайс "Дотик" + призи від спонсорів3 місце - Призи від спонсорів
Ціна участі в батлі: 500 грнВсього 36 місць учасників!
Кількість гостей необмеженаГостям вхід безкоштовний, без реєстрації та СМС

Регламент змагань

1. Змагатися в гарному гуморі!Це фановий чемпіонат – тут ми збираємося за для дружніх змагань, обміну знаннями та досвідом.
2. Учаснику повинно бути більше будь яка кількість років!
3. Залишаючи свої данні в полях реєстрації ви даєте згоду на їх обробку, зберігання та використання в цілях організації цих, та наступних змаганнь від Темної Конячки та її партнерів.Зареєстрованим учасником вважається людина, що заповнивла реєстраційну інтернет-форму та зробила внесок учасника - 500 грн.Внесок учасника вноситься на банку організаторів. Рахунок для оплати ви отримаєте після заповнення інтернет-форми.
Внески учасника не повертаються, однак, якщо ви не можете бути присутні на змаганні ви маєте право передати своє місце іншій людині. Попередивши про це організаторів не пізніше ніж за 1 день до змагань!
Максимальна кількість учасників 27 кавоманів!Змагання буде відбуватись у три раунди – відбірковий, напів-фінал та фінал. 
Відбірковий раунд:Учасники діляться на трійки в порядку проходження у цей раунд. Для кожної трійки учасників підготовлюються однакові станції для виступу.Учасники готують каву за допомогою девайсу «Дотик», та у чашці для подачі віддають її волонтерам. Котрі виставляють її на стіл так, щоб судді смаку не знали де чия чашка.Ліміт часу на раунд – сім(7) хвилин! Час засікається волонтерами. Чашки віддані волонтерам пізніше оцінюватись не будуть.Судді у сліпій оцінці смаку, голосуючи, будуть відбирати найсмачнішу чашку. У наступний раунд проходить учасник, чашка котрого набрала більшу кількість голосів суддів.В першому раунді дозволено взяти з собою на станцію свою ручну кавомолку.
Напів-фінал:Учасники діляться на трійки в порядку проходження у цей раунд. Для кожної трійки учасників підготовлюються однакові станції для виступу.Учасники готують каву за допомогою девайсу «Дотик», та у чашці для подачі віддають її волонтерам. Котрі виставляють її на стіл так, щоб судді смаку не знали де чия чашка.Ліміт часу на раунд – сім(7) хвилин! Час засікається волонтерами. Чашки віддані волонтерам пізніше оцінюватись не будуть.Судді у сліпій оцінці смаку, голосуючи, будуть відбирати найсмачнішу чашку. У наступний раунд проходить учасник, чашка котрого набрала більшу кількість голосів суддів.
Фінал:Учасники діляться на трійки в порядку проходження у цей раунд. Для кожного учасника підготовлюються однакові станції для виступу.Учасники готують каву за допомогою девайсу «Дотик», та у чашці для подачі віддають її волонтерам. Котрі виставляють її на стіл так, щоб судді смаку не знали де чия чашка.Ліміт часу на раунд – сім(7) хвилин! Час засікається волонтерами. Чашки віддані волонтерам пізніше оцінюватись не будуть.Судді у сліпій оцінці смаку, голосуючи, будуть відбирати найсмачнішу чашку. Перемагає учасник, чашка котрого набрала більшу кількість голосів суддів.
Станція для виступу:В першому раунді дозволено взяти з собою на станцію свою ручну кавомолку, ложку та свій таймер(це може бути телефон).В інших раундах - на станцію учасник може взяти з собою тільки свою ложку для капінгу та свій таймер(це може бути телефон).Станція учасника буде обладнана таким набором: кава – 100 грам, 1 девайс «Дотик», кавомолка електрична(одна на всі станції), лоток для перебору зерна, чайник, ваги, сервер для приготування, 2 чашки для подачі, ложка для капінгу, серветки.В кожному раунді, станції учасників будуть ідентичними, за виключенням кави. Кава та кавомолки, котрі будуть використовуватись на батлі будуть анонсовані на сторінках організаторів не пізніше ніж за день до початку змагань. Голосування судій:Волонтери, по закінченню часу раунду, забирають чашки зі станцій та виставляють на стіл суддям, так щоб судді смаку не знали де чия кава.Голосування відбувається відкрито при учасниках, методом вказування ложкою на найкращу за смаком, по думці судді, чашку кави. Після чого чашка піднімається (чашки знизу маркіруються відповідно станції) та оголошується лідер цієї трійки.Переможець змагання отримує респект та подарунки від організаторів та спонсорів змагань!

Вітаємо з реєстрацією!


Додавайтесь до чату учасників за посиланням:https://t.me/+qv3BR8aUq5Q0ZTMy

Can't send form.

Please try again later.