Будемо раді співпрацювати!

moc.liamg%400202akhcaynokanmet

+38 (068) 557 70 24

Будемо раді співпрацювати!

moc.liamg%400202akhcaynokanmet

+38 (068) 557 70 24

Illustration

Батл на Дріпах

"Бажаю міцного козацького здоровля!Шоб дрон полетів в їбало русака - потрібно ШО?Не танцювати гопака, а дрон спочатку купити.Щоб купити - треба гроші. Ваші і Наші.Тому діставай свої кошти!Так. Стоп. Куди пішов?Якщо ти сьогодні вже скидав я тут тобі новий збір знайшов.А якщо не скидав, то давай бабки на FPV камікадзе!"
Слова з треку: НИЦО ПОТВОРНО feat ТЕЛЕБАЧЕННЯ ТОРОНТО

Запрошуємо вас прийняти учать у благодійному Батлі на Дріпах!

Кавовим ком'юніті підтримуємо кавових людей!

Ціль івенту, дати відчути позитивні емоції гостям та зібрати кошти на допомогу Україні.
Немає різниці чи ти бариста, чи просто поціновувач смачної кави.Прийняти участь у благодійному кавовому батлі може будь-хто!
По-перше, заварювати будемо каву у дріп-пакетах - самим домашнім та простим способом.Прибіг, зварив, переміг, допоміг!
По-друге, ви можете прийти як гість та підтримати івент покупкою товарів з «Благодійної вітрини».А також зіграти в безпрограшну "Благодійну лотерею" - під час котрої, ми будемо розігрувати кайфові подарунки від спонсорів івенту.
Дата: 23.12.23Час: початок о 11 ранку, закінчення 17:00Місце проведення: м. Київ, вул. Мечникова 4, Вежа знань "ОКТО" (біля ст.м. Кловська)
Призи:1 місце - 300 $ + призи від спонсорів2 місце - 200 $ +призи від спонсорів3 місце - 100 $ + призи від спонсорів
Ціна участі в батлі: 500 грнВсього 36 місць учасників!
Кількість гостей необмежена!

Ковток позитивних емоцій в складні часи!

Фотозвіт з попередніх батлів

План івенту

Ми розробили для вас максимально цікаву та корисну программу івенту

Розклад "Батл Майданчик"

Illustration

11:00 - 14:00, Відбірковий тур батлу

Батл Майданчик

В цьмоу раунді 36 учасників будуть змагатись за право виступити в напів-фіналі.Всього 9 з них пройдуть в наступний раунд. Запекла боротьба буде відбуватись на дріпах "YoCo Story"

Illustration

11:00 – 16:00, Розіграш Благодійної Лотореї

Батл Майданчик

Протягом дня можна буде придбати квиток на безпрограшну "Благодійну лоторею"1 квиток - 1 подарунокКількість квитків до покупки необмежена.В кінці дня, ми розіграємо різні подарунки від спонсорів та партнерів "Батлу на Дріпах"

Illustration

14:30 –16:00, Напів-фінал батлу

Батл Майданчик

Шістнадцять учасників, котрі пройдуть в цей раунд будуть змагатись на дріпах "?????".У фінал вийдуть найсильніші три учасники.

Illustration

16:00 - 16:30, Фінал батлу та Нагородження переможців

Батл Майданчик

Чотири Титани заварювання кави у дріпах. Позмагаються між собою, за звання - найкращого "Дріп-мена" Фінал буде відбуватись на дріпах від "????????"

Регламент змагань

Кожен працює та допомагає на тому місці, де може!Ми організували цей Drip-Brew-Battle для збору коштів на допомогу Збройним Силам України. 
Правила Drip-Brew-BattleЗмагатися в гарному гуморі!Це фановий чемпіонат – тут ми збираємося за для дружніх змагань, обміну знаннями та досвідом.
Залишаючи свої данні в полях реєстрації ви даєте згоду на їх обробку, зберігання та використання в цілях організації цих, та наступних змаганнь від Темної Конячки та її партнерів.
Зареєстрованим учасником вважається людина, що заповнивла реєстраційну інтернет-форму та зробила внесок учасника - донат мінімум 500 грн.Внесок учасника вноситься на банку організаторів. Рахунок для оплати ви отримаєте після заповнення інтернет-форми.
Внески учасника не повертаються, однак, якщо ви не можете бути присутні на змаганні ви маєте право передати своє місце іншій людині. Попередивши про це організаторів не пізніше ніж за 1 день до змагань!
Максимальна кількість учасників 36 кавоманів!Змагання буде відбуватись у три раунди – відбірковий, напів-фінал та фінал. 
Відбірковий раунд:Організатори, за допомоги жеребкування, ділять учасників на четвірки.Для кожного учасника підготовлюються однакові станції для виступу.Учасники готують дріп-каву, та у чашці для подачі віддають її волонтерам. Котрі виставляють її на стіл так, щоб судді смаку не знали, де чия чашка.Ліміт часу на раунд – вісім (8) хвилин. Час засікається волонтерами. Чашки, віддані волонтерам пізніше, оцінюватись не будуть.Судді у сліпій оцінці смаку, голосуючи, будуть відбирати найсмачнішу чашку. У наступний раунд проходить учасник, чашка котрого набрала більшу кількість голосів суддів.
Напів-фінал:Учасники діляться на трійки в порядку проходження у цей раунд.
Для кожного учасника підготовлюються однакові станції для виступу.
Учасники готують дріп-каву, та у чашці для подачі віддають її волонтерам. Котрі виставляють її на стіл так, щоб судді смаку не знали, де чия чашка.
Ліміт часу на раунд – вісім (8) хвилин. Час засікається волонтерами. Чашки, віддані волонтерам пізніше, оцінюватись не будуть.
Судді у сліпій оцінці смаку, голосуючи, будуть відбирати найсмачнішу чашку. У наступний раунд проходить учасник, чашка котрого набрала більшу кількість голосів суддів.

Фінал:Учасники діляться на трійки в порядку проходження у цей раунд. Для кожного учасника підготовлюються однакові станції для виступу.Учасники готують дріп-каву, та у чашці для подачі віддають її волонтерам. Котрі виставляють її на стіл так, щоб судді смаку не знали, де чия чашка.Ліміт часу на раунд – вісім (8) хвилин. Час засікається волонтерами. Чашки, віддані волонтерам пізніше, оцінюватись не будуть.Судді у сліпій оцінці смаку, голосуючи, будуть відбирати найсмачнішу чашку. Перемагає учасник, чашка котрого набрала більшу кількість голосів суддів.
Станція для виступуНа станцію учасник може взяти з собою тільки свою ложку для капінгу та свій таймер.Станція учасника буде обладнана таким набором: 3 дріп-пакети кави, чайник, ваги, сервер для приготування, 2 чашки для подачі, ложка для капінгу.В кожному раунді, обладнання учасників буде ідентичне, за виключенням кави. 

Голосування суддівВолонтери по закінченню часу раунду забирають чашки зі станцій та виставляють на стіл суддям так, щоб судді смаку не знали, де чия кава.
Голосування відбувається відкрито при учасниках, методом вказування ложкою на найкращу за смаком, за думкою судді, чашку кави. Піля чого чашка піднімається (чашки знизу маркіруються відповідно станції) та оголошується лідер цієї трійки.
Переможець змагання отримує респект та подарунки від організаторів та спонсорів змагань!

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.